Bulletin pro právo ve veřejném zájmu ONLINE


Motto: Tua res agitur, paries cum proximus ardet. (O tebe jde, hoří-li sousedův dům.)

Najít na stránce:
Za podporu děkujeme společnosti
C. H. Beck

Via Iuris vydává:

Služby Via Iuris

Redakce

Na konci každé stránky je pro pohodlí čtenářů umístěno jednoduchové tlačítkové menu, kterým lze přistupovat k těmto uživatelským službám:

  • [informační servis] Je službou vycházející z tradice Via Iuris. Nabízíme jí čtenářům, kteří neradi čtou přímo z monitorů, nechtějí navštěvovat tyto stránky pravidelně každý týden a raději si vytisknou a v klidu přečtou články z tohoto webu v jednoduchém souhrnu jednou za 3 měsíce. Tento souhrn zasíláme ve formátu .pdf pro snadné vytištění a přečtení. Jestliže tedy chcete každé 3 měsíce do svojí e-mailové schránky dostávat zprávu s odkazem na souhrnnou podobu Via Iuris ke stažení, včetně novinek, klikněte na odkaz "registrace nového čtenáře" a odešlete ze svého poštovního programu (klienta) e-mail. Pomocí této služby lze též Váš e-mail z hromadného rozesílání vyřadit. V takovém případě vyplňte do hlavičky e-mailu slovo "VYŘAZENÍ".

  • [příspěvky do redakce] Pokud máte zájem polemizovat s nějakým článkem nebo chcete-li přispět vlastním pojednáním zabývajícím se oblastí ochrany veřejných zájmů cestou práva, můžete prostřednictvím odesílacího formuláře zaslat svůj příspěvek redakci.

  • [přidávání odkazů] Víte-li o textu, který byl publikován na jiném webu a jehož téma souvisí s oblastí ochrany veřejných zájmů cestou práva, můžete nám zaslat odkaz s upozorněním na tento článek.

  • [odkaz e-mailem] Jestliže Vás některý z článků zaujal a chcete na něj upozornit někoho jiného, můžete zasílat zprávy s upozorněním a odkazem na tento článek.

  • [tisk stránky] Možnost pohodlného vytisknutí textu bez grafických prvků a navigačních menu.

  • [oblíbené položky] Slouží k přidávání odkazů do seznamu oblíbených položek ve Vašem prohlížeči.
Via Iuris ONLINE podporuje RSS.


| nahoru |
Autor/zdroj:Redakce
Poslední aktualizace: 28.08. 2006